Movies
Ratings
552
Perfect DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- InsomniaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Sylvanian Families the Movie: A Gift From FreyaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 0.5
MommyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5