Titles you rated
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
My Husband Won't FitRated ★ 0.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
GirlsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
GirlsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 2.5
- The Path to GloryRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.0