Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 1.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 5.0