Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5