Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Redd Inc.Rated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 4.0
StormbreakerRated ★ 3.5