Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Monster HuntRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Mr. RightRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Vampire AcademyRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The CovenantRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5