Series
Ratings
327
BootsRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0- 추라이 추라이Rated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5