Titles you rated
The InternRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
One WeekRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 2.0
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 0.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5- Tears In The ArcticRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0