Series
Ratings
126
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
The Time HotelRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5