Series
Ratings
54
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0