Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Last SupperRated ★ 4.0
Seventh SonRated ★ 1.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5