Series
Ratings
61
The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0