Movies
Ratings
208
New WorldRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Brotherhood of BladesRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0