Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
CarterRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0