Movies
Ratings
289
District B13Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0