Titles you rated
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
We Never Learn: BokuBenRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
MomokuriRated ★ 5.0
Mayo Chiki!Rated ★ 5.0
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 5.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 4.0