Movies
Ratings
1330
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5