Series
Ratings
260
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5