Series
Ratings
16
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0