Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.5