Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5