Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
TracersRated ★ 2.5