Series
Ratings
84
GoblinRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.0- Fairy TailRated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- Asura Cryin'Rated ★ 4.5
- Asura Cryin'Rated ★ 4.5
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 4.5
- Fighting SpiritRated ★ 4.5
KatanagatariRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 1.0- Fighting Spirit RisingRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0