Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0