Series
Ratings
407
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 3.5- The Lonely ManRated ★ 3.0
- Count of MyeongdongRated ★ 3.5
- Leslie Cheung Is Dead?Rated ★ 3.0
- Yennarui GeumjandiRated ★ 3.0
- HyeongRated ★ 3.0
- Love is BlueRated ★ 3.0
- Jo Gwang JoRated ★ 3.0
- WavesRated ★ 3.0
- Sinpaleul WihayeoRated ★ 2.0
- Yoo Mi's RoomRated ★ 0.5
- Hard LoveRated ★ 3.0
- Classroom Blooming with LoveRated ★ 3.0
- GalchaeRated ★ 3.5
- HotelRated ★ 3.0
2004 Human MarketRated ★ 3.0- August's BrideRated ★ 3.0