Movies
Ratings
349
BargainRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
AwaitingRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 1.0
SopyonjeRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0