Movies
Ratings
256
The Taste of TeaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 5.0
Certified CopyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Wine CountryRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Happy AnniversaryRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Get Over a BreakupRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.5