Movies
Ratings
1001
JokerRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.0