Titles you rated
Miss RipleyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The VirusRated ★ 0.5
God of WarRated ★ 1.0
Love & LawRated ★ 0.5- TerroirRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Country PrincessRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
Strike LoveRated ★ 0.5
A Man Called GodRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0- Coffee HouseRated ★ 0.5
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0