Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
The Book of EliRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 2.0
IndochineRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0- Running WildRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
Cyborg SheRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Rules of EngagementRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5