Titles you rated
The First PurgeRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
PolaroidRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5