Series
Ratings
84
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0