Movies
Ratings
204
FargoRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0