Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5