Titles you rated
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5