Titles you rated
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0