Series
Ratings
53- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Little Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5