Series
Ratings
59
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
School 2017Rated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0