Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 2.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0