Movies
Ratings
1314
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The MissionRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The Killing FieldsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 0.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 0.5