Titles you rated
TunnelRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5