Titles you rated
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 0.5
The MistRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5