Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
CloserRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5