Titles you rated
Assorted GemsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0