Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.0
RivalRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0