Movies
Ratings
563 Anarchist from ColonyRated ★ 3.5 Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0 Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0 Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
 The FortressRated ★ 3.0 The FortressRated ★ 3.0
 You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0 You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 3.0 The Beauty InsideRated ★ 3.0
- SinglesRated ★ 2.5
 The Art of SeductionRated ★ 2.5 The Art of SeductionRated ★ 2.5
 Coyote UglyRated ★ 2.5 Coyote UglyRated ★ 2.5
 Two Days, One NightRated ★ 4.0 Two Days, One NightRated ★ 4.0
 Frances HaRated ★ 3.5 Frances HaRated ★ 3.5
 Donnie DarkoRated ★ 2.5 Donnie DarkoRated ★ 2.5
 DancerRated ★ 3.0 DancerRated ★ 3.0
 MatildaRated ★ 3.0 MatildaRated ★ 3.0
 Alice in EarnestlandRated ★ 3.0 Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
 Don JonRated ★ 3.0 Don JonRated ★ 3.0
 Sense and SensibilityRated ★ 3.0 Sense and SensibilityRated ★ 3.0
 The StudentRated ★ 3.0 The StudentRated ★ 3.0