Titles you rated
My PaparottiRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0