Movies
Ratings
125
A Hard DayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5