Titles you rated
Winter SonataRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0