Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0